O mnie

pilaPracownia artystyczna Redwood Carving Studio oficjalnie rozpoczęła swoją działalność 1 grudnia 2015 roku.
Przez wiele lat artystka przygotowywała się do tego przedsięwzięcia pod okiem polskich mistrzów rzeźby. Realizowała wówczas własne projekty i zamówienia.

Rzeźbiarka tworzyła oraz rozwijała warsztat pracy w skromnym zaciszu domowym, jak również prowadząc warsztaty z rzeźby dla dorosłych i dzieci. Do tej pory zapraszana jest na jarmarki w całej Polsce, gdzie wykonuje rzeźby plenerowe. Na wydarzeniach plenerowych organizuje również pokazy rzeźbienia w drewnie piłą mechaniczną.

Kolejną jej pasją jest pisanie ikon na deskach. Ogień w tej dziedzinie zapłonął dzięki przyjacielowi -benedyktynowi z Pluscarden Abbey (w Szkocji) – bratu Cyprianowi, który wprowadził ją na drogę pisania ikon. Dalej znalazła się w karmelitańskiej szkole pisania ikon w Wadowicach, a następnie nauki pozłotnictwa czerpała od Gabrieli Janik w Warszawie na Drodze Ikony.

We wrześniu 2019 roku artystka wzięła udział w wystawie Art for heart organizowanej przez Polskie Muzeum w Ameryce (Chicago).

Dziś asortyment sklepu Redwood Carving Studio stale wzbogacany jest nowymi pomysłami, wzorami i oryginalnymi realizacjami. Artystka z radością podejmuje się każdego tematu i z otwartością podejmuje nowe, niecodzienne wyzwania.

Strona korzysta z cookies. Kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. więcej informacji

Ta strona posiada włączone używanie ciasteczek, aby dać Ci najlepszy z możliwych sposób przeglądania. Jeśli w dalszym ciągu korzystasz z tej strony, bez zmiany ustawień plików cookie w przeglądarce lub klikając na poniższy przycisk "Akceptuję", wyrażasz na to zgodę .

Zamknij